Otvorena radna mjesta

Opis posla

Tražimo diplomiranog inženjera građevine za poslove prodajnog inženjera, zastupanje proizvoda i tehničku podršku prodaji na području Istre i Kvarnera.

Zadaci:
- provođenje i realizacija zadanih ciljeva u skladu s planom prodaje
- prezentacija ACO asortimana proizvoda postojećim i novim kupcima na području Istre i Kvarnera
- razvijanje i održavanje dugoročnih odnosa s projektantima, investitorima, građevinskim poduzećima i arhitektima te sklapanje ugovora
- predlaganje rješenja u planiranju i razradi detalja ACO proizvoda
- obilazak klijenata na terenu
- analiza tržišta i konkurencije
- predlaganje mjera unapređenja poslovanja i povećanja rezultata prodaje
- redovno izvještavanje o obavljenim i planiranim aktivnostima
- individualni rad i samostalno rješavanje problema

Mjesto rada:
- terenski rad, fleksibilno radno vrijeme

Uvjeti:

- VSS građevinskog ili sličnog usmjerenja
- minimalno 2 godine radnog iskustva na gradilištu ili 5 godina na sličnim poslovima prodaje
- iskustvo u prodaji i interes za tehničke aspekte proizvoda
- izražene prezentacijske, prodajne i komunikacijske vještine
- usmjerenost na ostvarenje prodajnih rezultata
- samostalnost, fleksibilnost i proaktivnost u radu s klijentima
- odlične organizacijske sposobnosti
- vozačka dozvola (B kategorija)

Što nudimo:

- ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 6 mjeseci
- službeni automobil, laptop, mobitel
- redovita i motivirajuća primanja

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Stručna sprema: visoka stručna sprema, magistar struke

Potrebne godine iskustva: 2-5

Vozačka dozvola: B

ACO. committed to excellence with passion